Par mani

Mani sauc Baiba.

…un es mācos adīt.

…un mācos citiem iemācīt to, ko pati protu.

32 thoughts on “Par mani

 1. Paldies par aprakstiem un iespēju mācīties. Arī no Ievas mājas izmantoju Tavus padomus. Lai izdodas!

 2. Sveika, Baiba! Liels prieks uzbrist neta dzīlēs tavai gaumīgajai lapai! Pērles un pavedieni tev klausa, tu jau to zini, tomēr gribas tev to atgādināt. Lai tu turpinātu. 🙂

  • Paldies!
   Vai zini, kas mani uz pērļu adatas uzsēdināja?
   Tu biji tā, kas manām pirmajām gaisa tehnikā tamborētajām krellēm aizdares mācīja …:)
   Ehh, sen tas bija…

 3. knittingb
  Prieks par to, ka man bija tas gods. 🙂 Atceros, protams, ka atceros – paralēli es garkātainām acīm skatījos uz tavu pečvorka kamzoli un domāju, ka to nu gan neviens cilvēks skaidrā prātā dabūt gatavu nevar. 🙂

 4. Labdien Baiba.Mees ar meitu priecaajamies par Juusu darbiem.Vai ir iespeeja pasuutiit.mums interesee garas kleitas un svaarki.Protams arii kas cits,bet ssajaa briidii ssiis lietinnas.

  • Paldies par komplimentiem 🙂 Es drusciņ protu adīt, bet absolūti neprotu savus darbus pārdot. Jo zinu, ka ar to iztiku nopelnīt nevar. Turklāt es nelietoju turku akrilu, bet dabīgus, kvalitatīvus materiālus, kas būtiski visu sadārdzina. Ja Jums ir kāda gatava interesanta ideja, ko vēlaties uzadītā formātā, tad rakstiet man konkrēti uz baiba67@gmail.com, varbūt sarunāsim.

 5. Labdien, Baiba!
  Man ir prieks, ka nokļuvu šajā lapā- te ir prieks acīm un būs arī darbs rokām, lai izmēģinātos aprakstus! Lai veicas un katra diena ir visās varavīksnes krāsās!
  Mudīte

 6. Labdien, Baiba!Man ir prieks, ka nokļuvu šajā lapā- te ir prieks acīm un būs arī darbs rokām, lai izmēģinātos aprakstus! Lai veicas un katra diena ir visās varavīksnes krāsās!Mudīte
  +1

 7. Labdien, Baiba!
  Šeit no Valmieras – Tava skolniece 🙂 Izadīju pēc parauga “džinsa krāsas olīva” džemperi. Sanāca burvīgs un galvenais – ātri! Bet neparedzēta problēma beigās: kā apakšu “aptaisīt”? Rievotā adījumā – rullējas, sviķelī – apķeras dibenam 😦 Domāju par atliekto-pieketelēto maliņu, bet negribas tik sarežģīti un acīm grūti darīties. Gribu padomu, jo vēlos Jāņos uzcirst savu veikumu (sola lietu).

 8. Vienreizēji gaumīgi adījumi! Žēl, ka tikai tagad šo lapu uzgāju. Milzīgs avots iedvesmai. Paldies!

 9. Arī es no šīs lapas iedvesmojos, Uzadīju vestiīti ar interesantajām joslām, kur dubultojas valdziņu skaits, domāju par tādu džemperi… un vēl man ļoti patika tā Kuldīgas kleita… bail, ka nesanāks, bet gribu pamēģināt- sen par tādu sapņoju 🙂 paldies! 🙂

 10. Prieks, ka atradu Jūsu blogu, Baiba! Bieži ieskatos un iedvesmojos .Jūsu darbi ir brīnišķīgi skaisti un gaumīgi. Paldies par vērtigiem pādomiem un labestību!

 11. Labdien. Vienmēr priecājos par šo lapu. Iepatikas Jūsu adītā tunika ar šalli kapuci, kuru var nēsāt atsevišķi. Sakiet vai Jums nav kāds aprakstiņš, vai arī kur to varētu iegūt. Dikti liels paldies jau iepriekš.

  • Paldies par komplimentiem!
   Konkrēta apraksta man, diemžēl, nav. Kapuce ģeometriski izskatās pēc uz pusēm pārlocītas trapeces – priekšpusē garākais stūris.Pēc tam uzlasīju valdziņus gar kapuces detaļu (kakla daļā) un pieadīju malu. Priekšpusē to spico stūri dabū katrā otrajā kārtā pieaudzējot valdziņus abās pusēs centrālajam valdziņam.

 12. Tik jauki darbi un apraksti. Zinot cik daudz laika prasa aprakstīt un ievietot fotogrāfijas vienkārši nav vārdu, lai izteiktu savu sajūsmu. Paldies Baiba, tiešām ļoti iedvesmojoši un apbrīnas vērti. Žēl ka neatradu agrāk, bet kā saka visam savs laiks. Paldies vēlreiz.

 13. Brīnišķīgi cimdi! Paldies par iedvesmu! Pagājušajā gadā noadīju divus pirmos cimdu pārus savā mūžā (sanāca … nu tā, bet bērni ziemā valkāja). Tagad prātoju, ka varētu turpināt. Pētu krāsu salikumus, valnīšus. Novēlu, lai raiti zib adatas un top arvien jauni, skaisti cimdi!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s